Movies
Ratings
282
See You After SchoolRated ★ 3.5
BladeRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0