Movies
Ratings
50
The Blind SideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5