Titles you rated
CarolRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 2.0