Movies
Ratings
501
BuriedRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
SignsRated ★ 2.5
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5