Titles you rated
DjangoRated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5