Movies
Ratings
227
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
PearlRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
PigRated ★ 2.0
GirlHouseRated ★ 1.0
StigmataRated ★ 1.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 1.5- Oink OinkRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 2.5
Benny's VideoRated ★ 2.0
The Green InfernoRated ★ 3.0
RetreatRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
SlitherRated ★ 1.5
AkiraRated ★ 2.0