Movies
Ratings
803
ZodiacRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
The IdiotsRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0