Movies
Ratings
102
The Devil's GameRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0