Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0