Movies
Ratings
502
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
Venus and MarsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5