Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5