Movies
Ratings
252
A Simple FavorRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0