Titles you rated
CinderellaRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Brother BearRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 2.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0