Movies
Ratings
32
JackRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
RushRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5