Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0