Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0