Movies
Ratings
110
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
PowderRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0