Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Rust and BoneRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 2.0
The Kirishima ThingRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 5.0