Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5