Movies
Ratings
467
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5