Titles you rated
ArgoRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
GoneRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0