Movies
Ratings
50
Before MidnightRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0