Movies
Ratings
460- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.5
The PupilsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 5.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 2.0
DisenchantedRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0