Titles you rated
Wild Wild WestRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
The Big BlueRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.0
SickoRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 2.5