Movies
Ratings
349
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
ChampRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0