Titles you rated
TenetRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0