Movies
Ratings
100
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0