Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0