Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0