Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0