Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5