Movies
Ratings
51
50 First DatesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5