Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0