Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5