Movies
Ratings
84
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0