Movies
Ratings
18
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0