Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0