Movies
Ratings
59
AtonementRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0