Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
The ChildeRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
ToscanaRated ★ 1.0
The MenuRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5