Movies
Ratings
124
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
Interstellar WarsRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0