Movies
Ratings
137
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
RomaRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5