Movies
Ratings
711
The AmericanRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
WeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Pawn SacrificeRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0