Movies
Ratings
26
TransformersRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
DrivenRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0