Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0