Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0