Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0