Titles you rated
FuryRated ★ 5.0
The MedallionRated ★ 1.5
ConfessionRated ★ 2.0
TumbleweedRated ★ 2.5
The Storm RidersRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 1.0
HulkRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 0.5
MapadoRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0