Movies
Ratings
30
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0