Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0