Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0- 10 Promises to My DogRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Johnny English Strikes AgainRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5